Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baaardzo wstydliwy problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 15:53   #86
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zobacz, ja jestem uczennicą, nosze dobrze dobrane staniki i NIGDY nie zapłaciłam za nie więcej niż 100zł. bo też mnie nie stać. Jest allegro gdzie można kupić nowy z metką za praktycznie grosze, są www na których też jest spory wybór biustonoszy poniżej 100zł. tylko trzeba poszukać. Ale po co jak lepiej marudzić i szukać wymówek. Właśnie dzięki takim kobietom jak Ty w sklepach nie ma staników w obwodach od 60 i miskach do K. Bo lepiej iść i kupić chłam i wmawiać sobie,że jest ok.
A i dodam jeszcze,że też przez długi czas nie miałam w swoim mieście żadnego porządnego bieliźniaka i jakoś sobie radziłam.
jesteś uczennicą więc masz czas by się tym zająć a ja nie. Już nie mówiąc o miejscu zamieszkania.... Nie kupuję chłamu, nie wiem skąd to przypuszczenie czy dlatego, że wolałam kupić serum niż wydawać dużo kasy na biustonosz? I może dlatego nie ma ponieważ, już pomijając mnie, są osoby,mieszkające w małych miastach, których na prawdę nie stać nawet na biustonosz za 30 zł?? Każdy kto żyje na swoim i sam się utrzymuje ten wie jakie są koszty życia i niestety jakie są realia płacowe w Polsce.....
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując