Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baaardzo wstydliwy problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 16:02   #89
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Tylko, że narazie to są tylko Plungi...
A kupowanie w internecie... No wiele dziewczyn jest do tego zmuszona. , ja nei mam nic przeciwko, aż tak wymagająca to ja nie jestem. Zwłaszcza, że Effuniak, to tylko przez internet w moim przypadku.
A gdzie jeszcze mozna dostać Effuniaki?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Pogadamy jak będziesz sama się utrzymywać i będziesz zarabiać na siebie, to zobaczymy czy cię będzie stać na biustonosze za 100 zł. czy więcej, chyba, że jedzenia też będziesz sobie odmawiać. Poza tym jak nie używałaś serum to opowiadaj głupot mnie eveline UJĘDRNIŁ i znam znaczenie tego słowa, to tak na chłopki rozum ci powiem.
Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
jesteś uczennicą więc masz czas by się tym zająć a ja nie. Już nie mówiąc o miejscu zamieszkania.... Nie kupuję chłamu, nie wiem skąd to przypuszczenie czy dlatego, że wolałam kupić serum niż wydawać dużo kasy na biustonosz? I może dlatego nie ma ponieważ, już pomijając mnie, są osoby,mieszkające w małych miastach, których na prawdę nie stać nawet na biustonosz za 30 zł?? Każdy kto żyje na swoim i sam się utrzymuje ten wie jakie są koszty życia i niestety jakie są realia płacowe w Polsce.....
Wyobraż sobie, że utrzymuję się sama i dla mnie 100zł to też jest DUŻO, wiem doskonale co to znaczy nie mieć kasy... Poza tym ja nie pochodzę z małego miasta, ale z małej wsi, oddalonej od wiekszego miasta naprawdę sporo... Po prostu dla chcącego nic trudnego... A gdybym nie używała serum to bym się na ten temat nie wypowiadała. Używałam ich, dopóki nie zmądrzałam i nie kupiłam dobrze dobranego stanika! (Eveline również używałam)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
A ja jestem studentką i też mi nie trzeba mówić, że 100zł to dużo, bo to jest dużo. Ale mówię zamiast 3 badziewnych staników wolę mieć 1. Jest allegro, jest giełda lobbowa... Jest Milena.
Święte słowa Wystarczy chcieć...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując