Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moderatorzy - zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 11:58   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Przepraszam - inni moderatorzy udzielają i się modują jeszcze inne fora i portale i nikt nie robi im z tego problemów, podawane są linki, wymieniane nazwy... Czy muszę podawać przykłady?

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i jeżeli mamy ochotę porozmawiać w innej niż tu atmosferze - mamy prawo to robić. Na naszym forum nie wszystkie osoby związane są z wizażem i nasza "grupa docelowa" jest inna. Poza tym forum z założenia miało być niewielkie, nie jest też tajne, bo i po co? Nie oczerniamy też nikogo ani niczego, mamy ciekawsze tematy.

Bardzo to dziwne, problemem dla redakcji są chyba osoby moderatorek i szukano na nie "haka", bo inni moderatorzy nie mieli takich problemów zajmując się jednocześnie innymi miejscami w internecie.
Nie masz Złośnico dostępu do BO, więc zacytuję swoją odpowiedź na identycznie postawiony zarzut przez Svenję i Pixie7.

"Svenju dla mnie to bardzo przykra sprawa. Wy nie widzicie niczego złego w moderowaniu forum, gdzie panuje przekonanie o "wizareżimie", gdzie głupia właścicielka zamiast ad personam, napisała ad person, gdzie wysyłacie zaproszenia na "lepsze niż wizaż" forum itd...itp...
Może jestem głupia, ale nie ślepa.

I proszę się nie wybielać, czy porównywać do Agi czy Nutki. Bo ja od samego początku wiedziałam, że Aga jest moderatorem na innym konkurencyjnym forum, a Nutka nigdy nie wykorzystywała platformy wizażu dla swojej prywaty.
Wy owszem.
Jeśli nie podobał Ci się post Piti, to czego nie reagowałaś? Widziałam, że czytałaś ten wątek."

I powtarzam jeszcze raz. Proszę mi do tego wątku nie wciskać reklam innych portali, stron, blogów itp..., że inni tak robią i jest OK. Ja nigdy tego nie zwalczałam.
Doskonale wiecie, że nie w tym tkwi problem. Problem Drogie Panie tkwi w słowach lojalność, zaufanie, wzajemny szacunek.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora