Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moderatorzy - zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 13:31   #29
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nie jestem moderatorem żadnego z for, ale napiszę.
Przeniesienie się na inne forum, bardziej zamknięte, z ludzmi, ktorzy mogą się w większości określić jako "pokrewne dusze" czy też "nadające na tych samych falach" jak kto chce, jest naturalną - przynajmniej dla mnie - konsekwencją rozrostu potralu i tego, w jakim kierunku on podąża. PaniKota zadała Ci Agnieszko pytanie jaki charakter ma mieć wizaz? To Twoj potral, Ty decydujesz. Odpowiedzi zdaje się niedoczekano... Nie podoba mi się to w jaki sposób ( chodzi nie o sam fakt a kierunek zmian) rozwija się wizaz, na którym spędziłam wiele, wiele godzin. Nie chcę być identyfikowana z potralem, gdzie ilość przważa nad jakością. Nie zrezygnuję z wiazażu, nadal jest dla mnie cennym źródłem informacji, ale zwyczajnie nie ma juz tu miejsca na dyskusje. Rzeczowe, na poziomie...
Wiżaż służy mi już do czytania ( i recenzowania )KWC, przejrzenia plotkowego, choć bez zachwytów Wpadam również pośmiać się na ginekologię... Tak to niestety wygląda z mojego punktu widzenia

Forum, o którym mowa nie jest moim zdaniem żadną konkurencją. Jest odpowiedzią na nasze potrzeby, których tu już nie da się zaspokajać. Prosta relacja przyczyna => skutek...
Nie podoba Ci się sposób w jaki rozwija się wizaż? Mi też się wiele rzeczy nie podoba. Wiesz między innymi co? Że niektórym osobom wydaje się, że są lepsze od pozostałych użytkowników. Bardziej wykształcone, bardziej elokwentne, nie robią błędów ortograficznych, no i oczywiście są starsze, a to automatycznie stawia je ponad. I tak jak pisałam wcześniej, ale wyraźnie jak widzę, nie chcesz tego przyjąć za fakt, naprawdę NIE CZUJĘ SIĘ ZAGROŻONA przez Wasze forum i życzę powodzenia w jego rozwoju.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora