Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwestia "brzydzę się"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-06, 16:47   #87
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kwestia "brzydzę się"

Dziwne,jestescie ze sobą tyle czasu....niby sie kochacie,wiadomo wzajemne zaufanie itd.raczej nie wyobrażam sobie zeby chłopak był z dziewczyna 5.5roku i sie jej brzydził ze ona weźmie cos w palce a on sadzi text zeby nie dotykała swoimi brudnymi łapami....jak dla mnie dziwne mnie napewno by to zabolało ale oznajmiłabym mu że nie życzę sobie żeby tak do mnie mówił i ze skoro ze mną jestto chyba nie powinien sie brzydzic?tym bardziej ze sie całujecie itd.a czasem dziewczyna nawet cos ugotuje dla chłopaka(nie mowie ze kazda ja np.nie no ale bywa tak ;p)
cos mi tu nie gra i nie powinien sie tak zwracac do Ciebie bo potem stopniowo to sie będzie pogłębiac az w ogóle każda rozmowa tak bedzie wyglądała....
ja bym mu powiedziala ze po pierwsze mam czyste ręce,po drugie ma sie tak do mnie nie zwracac nigdy więcej a po trzecie skoro sie tak brzydzi to niech poszuka sobie innej dziewczyny


ja osobiście jestem brzydliwa ale nie swoich znajomych czy chłopaka skoro mamy razem życ to normalne ze jedno drugiemu cos poda czy nie wiem zrobi kanapke
pozatym znam ta osobe wiec nie mam co sie brzydzic (chyba ze jest flejtuchem ale takich znajomych nie mam i napewno Ty tez nim nie jestes )
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2009-06-06 o 16:50
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując