Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-09, 11:06   #2247
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
Chyba tez sie skusze na oliwke hipp skoro tak ja chwalicie stosujecie jakies domowe maseczki??? rozczytalam sie odnosnie maseczki z aspiryny i brzmi kuszaco ale moze macie jakies ine przyklady,a chodzi mi wlasnie o cos sciagajacego i moze nawilzajacego kolezana kosmetyczka namawia mnie na oczyszcanie twarzy a dermatolog odradzila ze niby niema narzie takiej koniecznosci poczytalam o tym na forum i zdania sa rozne czesc jest zachwycona czesc zdecydowanie odradza duuuzo jest o tym napisane i czytajac to ma sie jeszcze wiecej watpliwosci bo tez raczej roznie pisza;( ja mam zanieczyszcone (niebardzo) glownie policzki a boje sie ze zostana slady na nich po tym oczyszcaniu
Maseczkę aspirynową stosowałam, żeby pozbyć się drobnych przebarwień. Niestety była dla mnie za mocna, wypaliło mi skórę na bokach twarzy:/ Zdecydowanie wolę maseczki w opakowaniach, są szybkie i przeważnie skutecznie działają. Moje ulubione to Himalaya z miodlą indyjską, oczyszcza i wyżera wszystko, a do nawilżania Ziaja Pro uspokajająca.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora