Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 19:06   #623
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Majowe Panny Młode

Witajcie majowe żonki Ja już też po, było po prostu cudownie. Wszystko się udało i nawet pogoda się zlitowała i po piątkowych i poranno - sobotnich opadach przestało padać i wyszło słońce przed kościołem. Mnie też męczą o zdjęcia i co ja im zrobię jak sama ich nie mam jeszcze? Mają być za jakieś 2 tyg., mam czas na poszukanie olbrzymiego albumu. My już po miesiącu a raczej tygodniu miodowym, od poniedziałku chodzę z powrotem do pracy i nie mogę się przyzwyczaić. Urlop to świetny wynalazek, hehehe

Kobzalka - nie będzie Ci zimno, chyba że pogoda będzie naprawdę tragiczna. Ja miałam bolerko, ale z przeźroczystego chyba woalu tylko koronką wykończone przy rękawie i wzdłóż dekoltu i zimno mi nie było, a tem. była poniżej 20 stopni. Emocje biorą górę i po prostu tego nie czujesz. Na ślubie kuzyna TŻ w kwietniu panna młoda miała identyczne i było jej ciepło a my w płaszczach zimowych Zawsze możesz kupic satynowe podszyte polarkiem jak się boisz, że zmarzniesz i najwyżej go nie użyć. Ale pogody nie przewidzisz.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora