Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1 czerwca 2009 r. - zero słodyczy i fast food - ów!!! Ktoś ze mną?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 08:29   #68
Klementyna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: 1 czerwca 2009 r. - zero słodyczy i fast food - ów!!! Ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Becia0d Pokaż wiadomość
No to dokładnie tak samo tylko powiedziane inaczej -encyklopedycznie, z dodatkowymi informacjami o wykorzystaniu.. i wyszło masło maślane

Poza tym smalec nie należy do wysokoprzetworzonych, a jedynie do poddanych obróbce termicznej, co nie jest takie najgorsze.. Bardziej przetwarzane są jogurty, że o wszystkim 'light' nie wspomne.

I jeśli chodzi o to świadome rezygnowanie, to ja po prostu nienawidzę fast foodów i taka tortilla to jest szczyt możliwości A słodyczy specjalnie nigdy nie lubiłam więc drożdżówki i pączki zwyczajnie mnie nie kręcą i z niczego nie muszę z bólem rezygnować.

Pragnę znów przypomnieć, że wątek nie jest o odchudzaniu tylko o zdrowym odżywianiu. Reżim w odrzucaniu tego co organizm potrzebuje, więc jak się nam bardzo chce drożdżówki, też nie jest rozwiązaniem. Ja od niedoboru cukru mdleję i czasem z grymasem ,na siłę muszę coś zjeść..
No dyskusje, która tu prowadzimy jak najbardziej dotyczy prawidłowej diety, czyli inaczej mówiąc zdrowego odżywiana.

Pewnie, jeść można wszystko, tylko z umiarem.

Jogurty to przeważnie białko - więc do kategorii tłuszczy nie należą.
Smalec powstaje przy obróbce termicznej słoniny - czyli to jest podgrzany i roztopiony tłuszcz, a zatem wysoko przetworzony .

Jeżeli chodzi o białko, to oczywiście najlepsze jest ekologiczne Tylko niestety takie jogurty - wytwarzany w sposób naturalny, bez dodatku antybiotyków np., są bardzo drogie.

Pozostaje zatem mleko ryżowe
__________________
Mam fabrykę marzeń i Ciebie
Klementyna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując