Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca jako au-pair
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-28, 11:50   #3970
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez malinka612 Pokaż wiadomość
właśnie że płaca nawet ok, czyli w granicach normy- ani za dużo ani za mało ale fajnie by było gdyby któraś z dziewczyn co są w Londynie mogła mi to sprawdzić

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

najbardziej mnie zastanawia co im to da tym oszustom że my się do nich zgłosimy? Kasy na nas nie zarobią bo my same jedziemy bardziej w celach kulturowych i językowych niż zarobkowych, do burdelu nas chcą wsadzić czy co?

I skąd oni mają nasze meile? Przecież tylko na au-pairowskich stronach jesteśmy zarejestrowane...
no chyba sie nie znasz bo oni nie oferuja tyle co normalnie.
normalnie to ok do 100 funtow na tydzien jest...

Cytat:
Napisane przez ania5390 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
We wtorek zaczynam swoja przygode z Au Pair w Mediolanie. Ale ciagle mam jeszcze mnostwo pytan i watpliwosci. Moze wy bedziecie mi potrafily pomoc. Rozmawialam z hostka i pytalam, co jej corka lubi najbardziej, gdzie z nia chodza itd. A wiec. do muzeow, na basen, do parku, na wystawy (biedne dziecko :P). Taaak, no nie ma sprawy, ja bardzo chetnie zabiore ja tam tez. Tylko tu pojawia sie moje pytanie. Jesli ja ide z dzieckiem, to ja za nie place? Czy rodzice zostawiaja pieniadze dla niej, a ja tylko za siebie, czy powinni zostawic pieniadze i dla mnie i dla niej? Tak samo bilety autobusowe, lody na miescie. To moj pierwszy raz, wiec bylabym bardzo wdzieczna, jesli oswiecilybyscie mnie, jak to wyglada A tak poza tym, co robicie ze swoimi maluchami?
witamy

Cytat:
Napisane przez TheBlowersDaughter Pokaż wiadomość
Kachaa a gdzie konkretnie bedziesz? Bylas w Londynie wczesniej? sie wybierzemy razem na jakies zakupy czy inne takie



---


Na pewno dostaniesz kase na takie rzeczy.
Czasem jak wracasz z dzieckiem ze szkoly to tez Ci moze wyskoczyc z prosba o loda czy cos - wtedy albo sie wylgaj ze nie masz ze soba pieniedzy albo mu kup
ja jeszcze nigdy nie bylam au pair.
w londynie w google maps poszukaj sobie cmentarz nunhead to tam bede w tych okolicach, nie znam sie na tych strefach wiec nie powiem dokl gdzie bede
a na zakupy... oczywiscie: D
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora