Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-01, 16:23   #510
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Pinky GRAAATUULAACJEEE!!!!!!!!
Burza się nam szykuje!!! YES YES YES!!!!!! Wiaterek wieje, jaaaak przyjemnie!!! Haneczka w brzuszku szaleje, Gabi ledwo żyje, własnie wróciłyśmy ze spaceru.

85 dni do rozwiązania yoopiiiii!!! Och ja bym chciała żeby ten nasz maluszek był już na świecie - już powoli mam dość bycia w ciąży i ciążowych dolegliwości. Aż śmiać mi się chce jak sobie przypomnę co mówiłam przed ciążą: JA TO BYM MOGŁOA CHODZIĆ CAŁE ŻYCIE W CIĄŻY - dziś mówię stanowczo- NIE! Oby do porodu

Och, a wczoraj udało mi się wymacać główkę kruszynki. Raaaanyyy jakież to jest maleństwo!!!!

kurcze ja to nie mam żadnych ciązowych dolegliwości, chyba odchorowałam swoje w ! trymestrze, albo musze poczekać do rozpoczęcia III trymestru. w każdym razie póki co czuję się ok ( za wyjątkiem dnia dzisiejszego- ale to chyba ten upał...)

główkę wymacałaś? wow, ja tak jeszcze nie umiem, czasem mi się wydaje, że czuję stópkę, ale swojej bym za to uciąć nie dała

a u nas nadal gorąco ale zaczęło wiać, na burzę się nadal nie zanosi...
nie mam siły gotować chyba będą gołąbeczki ze słoika...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora