Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 09:13   #37
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez LeonorVarela Pokaż wiadomość
ja wczoraj 'zgrzeszyłam' najadłam się słodkości Dzisiaj za to postaram się więcej ćwiczyć. Wczoraj na rowerku 7 km - to już lepiej niż przedwczoraj. Dziś może przejadę 10 Jakie jeszcze wykonujecie ćwiczenia ? bo ja nie mam pomysłu. Dużo skaczę na skakance. A czytałam, że robiąc brzuszki to nie pozbędziemy się sadełka tylko umięśnimy brzuch. Ale czy to prawda... ? Ja na diecie czuję się jakaś lekka Mimo, że jeszcze może prawie nic nie schudłam lepiej sie czuję

To najważniejsze, że się lepiej czujesz, łatwiej będzie Ci osiągnąć efekty
Moim zdaniem brzuszki pomagają zrucić sadełko, bo już kiedyś robiłam i zeszło Boje się, żebym dzisiaj ja nie "zgrzeszyła"

Ile posiłków dziennie jecie? I o jakich porach?

A z ćwiczeń to ja robię brzuszki przede wszystkim W dzień ćwiczę na orbitreku a wieczorem nogi ćwiczę w pozycji leżącej. Poza tym w trakcie leniuchowania czy odpoczynku staram się napinać mięśnie zwłaszcza pośladków i ud, ponoć też pomaga
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D

Edytowane przez SweetLittleM
Czas edycji: 2009-07-02 o 09:15
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując