Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiece autko:P
Wątek: Kobiece autko:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-04, 15:04   #356
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
Paati powiem Ci szczerze i z dobrymi intencjami że za te pieniądze nie kupisz dobrego samochodu z żadnej z tych marek które wymieniłaś,jeśli sie takowy znajdzie to bedzie to przysłowiowy złom do którego drugie tyle włożysz w najbliższym czasie w naprawy, nie ma sie co czarować,lepiej unikać takich zakupów niż potem żałować,szczególnie że pieniążki o których piszesz nie przyszły Ci łatwo bo musisz brać na nie kredyt.
Za cenę 5 tys możesz za to kupić całkiem sensowne Seicento wiem że to małe auto ale pomyśl sama, jeśli udałoby Ci sie kupić z instalacją gazową to już wogóle radość sama bo miesięcznie na gaz wydasz max 200 zł ,gaz kosztuje teraz 1,70 zł benzyna 4,50 zł wiec wniosek jest logiczny. Szukaj takiego z silnikiem 1.1 ,śmiga aż miło
Części to Seicento są bardzo tanie, tak samo serwisowanie.
Jako pierwsze auto Seicento bardzo sie sprawdza. Pojeździsz 2 lata i kupisz coś wymarzonego
Moja przyjaciółka kupiła w zeszłym miesiącu fajne i w miarę dobrze utrzymane Twingo ale zapłaciła za nie prawie 10 tys.
Pozdrawiam.
Z tą radą bym sie kłóciła choc jest w niej troche racji.Jesli ktos sie nie zna na autach i nikt mu nie doradzi badz nie sprawdzi kilkunastoletniego auta w serwisie to może kupic bubel pospawany z kilku czesci .Ale kolezanka mowila ze jej chlopak jest mechanikiem wiec napewno jej pomoze przy zakupie-nie bedzie łatwo znaleźć cos w dobrym stanie ale ofert jest mnostwo tych uczciwych tez troche sie znajdzie. Kolezanka mojej mamy w 2007 r kupila micre z 1994 tylko ze sprowadzal jej znajomy. Dala 1000 euro plus oplaty i do dzis smiga jak zyletka!
Ciekawa jestem innych opinii jezdzacych seicento na gazie-bo cena jest dobra tylko czy marka Fiat plus gaz nie rowna sie ciaglym naprawom?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując