Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 11:11   #62
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Pokazałaś to dermatologowi? Będę się powtarzać, już to gdzieś pisałam. Odstaw najlepiej wszystko, wprowadzaj powoli kolejne specyfiki i obserwuj reakcje skóry. Być może coś Ci szkodzi, a reszta dodatkowo podrażnia skórę i nie możesz nad nią zapanować. Cierpliwości.
Jeszcze zapytam jak wygląda Twoja dieta i czy pijesz wodę?
.
Dermatologowi nie pokazałam, bo u nas w okolicy nie ma żadnego dobrego. A nie chce mi sioę brać urlopu i urządzać dalekich wycieczek po obcych miastach
Dzisiaj rano właściwie bez nowych krost, te nietykane prawie zagojone, tylko czywiście nos w kropkach. Na noc posmarowałam się Sensbio AR biodermy. Teraz nałożyłam Flavo c i Emulsję Avene 50. Plan mam taki by przez kilka dni testować tę emulsję zamiast Lirene i nie używać Lemona, może coś się poprawi. Jeśli tak będzie to wskazywało na zapchanie Lirene i wtedy wprowadzę Lemona na próbę. I NIE WYCISKAĆ. Wody piję mnóstwo, w samej pracy wypijam około 6 szklanek niegazowanej. Ale jem tłusto i ostro. Ze słodyczami różnie bywa, albo tydzień nic, albo tabliczka czekolady, ale jakoś nie zauważam po niej wysypu.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora