Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-15, 14:15   #956
villemo84
Raczkowanie
 
Avatar villemo84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 165
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Ja również nie unikam opalania zarówno tego naturalnego jak i z solarium.
Uważam, że opalone ciało ( oczywiście bez przesady) wygląda bardzo ładnie. Mam z natury bladą cerę na której widać wszystkie niedoskonałości ale po "kąpielach" słonecznych moja twarz jak jak i reszta ciała przybierają ładny jednolity odcień.
Co do starzenia się skóry to w pewnym stopniu opalanie ma wpływ Ale z drugiej strony, kiedy kobieta ma około 60 lat to i tak już nikt nie zwraca na nią uwagi a i ona nie eksponuje tez swojego ciała jak 20latka Więc uważam że warto teraz dbać o siebie- ale wszystko z umiarem i bez zbędnej przesady
no wlasnie to mnie najbardziej smieszy - dziewczyny majac niedoskonalosci cery zamiast przylozyc sie troche do tego i wyleczyc skore, ida na solarium i mysla, ze to rozwiaze ich problemy.solarium nie leczy skory!!! gdyby dermatolog albo kosmetyczka powiedziala mi, ze powinnam isc na solarke dla podleczenia skory to nigdy bym sie u niej/u niego wiecej nie pojawila.litosci!!!po "odstawieniu"solarki wychodza pryszcze jeszcze bardziej i skora zalewa sie lojotokiem!to efekt na krotka mete, takie wysuszenie krostek przez opalanie.
jak mozesz pisac ze na 60 letnia kobiete nikt juz nie patrzy???ja znam kilka 60-latek ktore utrzymuja swietna figure,dbaja o skore i w ogole o siebie, i wgladaja swietnie! ciesza sie zyciem, wychodza do ludzi, zyja pelnia zycia.myslisz ze w wieku 60 lat to nic tylko polzyc sie do grobu??
__________________
Bog stworzyl kota, aby czlowiek mogl glaskac tygrysa...
villemo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując