Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdrada!?
Wątek: Zdrada!?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-17, 11:25   #21
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zdrada!?

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Napisze odrazu o co chodzi..... Chłopak z którym dotychczas się spotykałam, a dokładnie od 2 miesięcy już nasza znajomość zanika, spotyka się teraz z..... moją koleżanką!!! [ ] która dokładnie za 1,5 miesiąca wychodzi za mąż..... powoli odkrywam ich tajemnice, wiem że się spotykają.... np. teraz jak to pisze, wiem że są razem, ale nie mam możliwości ani żeby ich nakryć, ani żeby to jakoś uwiecznić cholerka..... najgorsze jest to, że ja jestem w nim zakochana i strasznie mnie to boli choć wiem, że się niby "przyjaźnią"....tak było jeszcze dotychczas.... ale on ma 25 lat, a ona 27....niedługo bierze ślub, z facetem którego nie znam, ale wiem jaki to jest.....znam za to jego siostre, która ma już 30 lat..... ale wiecie samo to, że wspomne że oni się spotykaja to nic nie da, z reszta nie chce robić sensacji, w która nikt mi nie uwierzy..... ale raz przypadkowo (nie powiem jak) dziś odczytałam wiadomość od niej (dokładnie pare min temu) do niego o treści "to będziesz tu za 15 min".... o tej godzinie??.... ehh jest 0:30. Wiem, że to nie pierwsze ich spotkanie..... on jest wolny (ale niezły z niego kobieciarz, a ona też niezłe ziółko....) choć nie pomyślałabym, że może dojść do tego.
Cholera najbardziej szkoda mi jej narzyczonego, który jest bardzo wporządku z tego co słyszałam i jego siostry, którą znam bardzo dobrze i jest moje najlepsza koleżanką.... co robić????
Nie moge nic powiedzieć, oni myślą że ja nic niewiem...
Teraz gdybym tylko miała samochod, pojechałabym pod jego dom (skrycie schowala się) i czekała na to aż wyjedzie, pewnie bym go śledziła.... i zapewne bym ich dorwała (wiem to głupio brzmi...) ale kocham go.......... i jest mi tak strasznie przykro a nie chce się kłócić tez z nia, bo wkońcu jest moją koleżanką........ ehhh
jak dla mnie to wszystko jest jakieś nienormalne... i po co Ty chesz jechać do niego pod dom i go szpiegować
daj sobie spokój z facetem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując