Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-27, 13:02   #8
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: ulubione tusze do rzęs :)

Ja przy okazji zakupu perfum dostałam połówkę tuszu Clinoique Double Volume (coś w tym stylu)i ten tusz mnie powala na kolana...rzęsy mam dosyć długie ale delikatne i cienkie...na dodatek mam wrażliwe oczęta i nosze okularki...ten tusz ślicznie się nakłada, nie zasycha w 5 sekund,jest elastyczny, wygląda dosyć naturalnie, ślicznie wydłuża rzęsy, a przy 2 krotnym nałożeniu znacznie pogrubia...NIE OSYPUJE,nie tworzy efektu misia panda nawet po całym dniu...co wiecej nawet gdy po pracy zdarzy mi sie w niekontrolowany sposób zdrzemnąć tusz nadal zostaje na rzęsach a nie pod oczami...łatwo sie zmywa i co dlamnie bardzo ważne NIE UCZULA..jest bardzo wydajny z czasem jedynie jest mniej "mokry" co wiecej za to wszystko ma dosyc przyzwoita cenę - ja kupiłam go na bezcłówce za 55 zł (!!!)w sklepie ok 80 zł (?)jedyna jego wadą jest to że na początku za dużo sie go nakłada na początek i na koniec szczoteczki ale wybaczam mu to bez chwilinamysłu...\\polecam
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując