Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwester ;)
Wątek: Sylwester ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-22, 12:47   #47
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Sylwester ;)

Cytat:
Napisane przez FankaStaroci Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zaliczyłam skakankę i ćwiczenia na talię i brzuch.
Nie ukrywam ,że na tym mi najbardiej zależy

Ostatnio byłam na fajnej stronie, ćwiczenia na różne partie ciała, szukałam wczoraj ale nie mogłam znałeżć. Może któaś z Was mnie poratuje? Strona była różowa z taką panią w nagłówku...

Niestety nie wiem o jaka strone moze ci chodzic ale jezeli juz ja znajdziesz to chetnie bym ja odwiedzila
A jakie cwiczenia stosujesz na talie i brzuch? Ja na razie koncentruje sie nad spaleniem tluszczu ale gdy juz uda mi sie zrzucic jeszcze co nieco to chcialabym sie wziac za rzezbienie sylwetki

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez medieval Pokaż wiadomość

jezu, jak mi się jeść chce, zjadłam jedną Activię i bułkę z ziarnami z serem i szynką, ale to było o 9 rano ;( pomocy

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



jezu, za jedna kawe z galka lodów taka kara, to ja nie wiem, co Ty zrobisz, jak zjesz ciasto w święta

Nie mam pojeca, ale dobrze ze do swiat daleko
Tak poza tym to dosyc duze ilosci jedzenia dzisiaj na obiad zjadlam (no i wczesniej zapomnialam dodac ze mialam zis dwa sniadania!! ) wiec to nie tylko o glake lodow chodzi...
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując