Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endermologia
Wątek: Endermologia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 08:01   #42
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

ja miałam w zeszłym roku ok.15endermologii, jakieś dwa lata temu ok.20..i moje subiektywne opinie są takie: efeky antycellulitowy mierny.. (chodziłam do gabinetów, które znalazłam na stronie polmaxu - także o podróbach nie ma mowy - najpierw do jednego gabinetu - gdzie jeszcze był starszy model (2 lata temu) - później zmieniłam gabinet, gdzie była już nowsza wersja lipomassage).. natomiast skóra jak najbardziej ujędrniona, tłuszczyk zmieniszony, ogólnie sylwetka ładniej ukształtowana.
żeby być uczciwą muszę dodać - jeszcze rok temu paliłam, piłam dużo kawy..praca baaardzo siedząca..albo biuro albo samochód..po wielenaśćie godzin, z dietą róznie z ćwiczeniami różnie..
zostało mi jeszcze 5 zabiegów z karnetu teraz je wykorzystam i zobaczymy..stymże połączę z racjonalną dietką (płaskiego brzucha - polecam!!! - żadne rygory tylko prozdrwotna racjonalna dieta dająca fajne efekty), zapisałam się na bodyspace - chodzę na spacery, kilka ćwiczeń w domu wykonuję,rzuciłam palenie. cellulit to kompleks..osobiście b wierzę w te maszynkę, jako b silną broń - natomiast wspomagającą nie jedyną!..dam znać jakie będą tym razem efekty.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując