Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Życie bez miłości :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-23, 16:42   #2105
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Dzejd Pokaż wiadomość
My również cie witamy i fajnie że napisałaś...
Po przeczytaniu wszystko prawie zgadza się ze mną, więc mam nadzieje że będzie nam się miło pisać i nawzajem się wspierać...
Ja również mam taką nadzieję, że kiedyś spotkam swoją miłość

Dziękuje n-nika Miło mi to czytać. Razem w grupie, będzie łatwiej i na pewno kiedyś spotkamy swoją miłość

mam to samo...

Musze przyznać,ze tez mam to samo. Wszystkie koleżanki jak pisałam mają facetów ,więc wychodzą z nimi a nie ze mną. Czasem chcą abym z nimi szła ale nie przepadam za tym. Wiec nie mam za bardzo z kim wyjść, ale staram się jak mogę. Robię to co lubię i staram się nie siedzieć cały czas w domu ale czasem po prostu tak wychodzi, no ale chyba nie będę sama w parku na ławce siedzieć lub też sama kręcić się po rynku
No ale dziewczyny nie damy się i kiedyś my tez będziemy mieć wspaniałych chłopaków
Teraz lecę na trening, wpadnę do was jeszcze wieczorkiem

Ty masz choć dobrze, bo możesz iśc na rynek do parku posiedzieć... zawsze ktoś znajomy się kręci, albo choć na ludzi możesz sobie popatrzec... albo kogoś poznać, a ja?
ja mieszkam na wsi...u mnie kilka domów jest i nic, nuda... pola, lasy... jak już wychodze to czasem z taką młodszą sąsiadką na rower, albo spacer.... albo do sklepu i z porotem
Sama też raczej nigdzie nie wychodze...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora