Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-27, 11:39   #3305
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez nati461 Pokaż wiadomość
Ja nic nie robie, ale plytka odbarwia sie (czyli robi zolta) od ciemnych lakierow. Dlatego, jesli takimi malujesz, to najpierw koniecznie kladz bezbarwny i dopiero potem kolor

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



B. ladne
dziekuje
Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Rany, Dziewczyny... Zazdroszczę Wam takich paznokci. Moje są ohydne, obrzydliwe, brzydkie, straszne itp. itd. Strasznie się rozdwajają, odrywa mi się taka cienka warstwa i w ogóle załamana jestem jak na nie patrzę...
kup suplement diety,polecam Ci belisse,jest swietna,juz po 2 tygodniach doprowadzila moje paznokcie do ladu.I odzywke,rimmel 2 tygdoniowa kuracja,kocham ja akurat w rossmanie jest promocja z 17 zl na 13.50.sama lece do drogerii ja kupic,bo akurat sie skonczyla.
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Fajnie wyglądają i ta długość, a może na granicy frencza jakiś paseczek linerem byś dała, to nierówności pokryjesz

Super ten kolorek i kształt A co stosujesz, że tak szybko rosną Ci pazurki?

Bardzo ładne pazurki, znam ten ból jak się pracuje w polu, bo ja w ogródku non stop i nijak swoich zapuścić nie mogę, właśnie znów muszę je obciąć, bo brudne i porozdwajane...
Głowa do góry, zacznij stosować odżywki i suplementy i na pewno ich stan się poprawi
dziekuje
ja 2 tygodnie siedzialam w polu w chwascie po pas ale nie obcielam,doprowadzilam je do ladu jakos,i tak krotkie sa,jakies 2 mm,ale akurat na tyle,zebym nie obgryzala,bo jak dopiero co odrastraja to mnie kooorci.
mozesz kupic krem oliwkowy z ziaji,ja zaplacilam 4.25 w sklepiku obok,moje paznokcie(koncowka) byly do polowy biale,a druga jakby taka brudna,posmarowalam na noc,zeby nawilzyc i jakie bylo moje zdziwienie rano gdy cale byly biale takie kremowe bardziej,ale zawsze to ladniej wyglada,jeszcze oliwa z oliwek i bedzie super.
Cytat:
Napisane przez czita18 Pokaż wiadomość
Oto moje... w trakcie zapuszczania, też przydałoby im się wybielanie Ale to dopiero w wolnej chwili
ladniutkie polecam oliwe z oliwek plus cytrynka.wzmacnia,nawilza ,,nablyszcza i wybiela paznokciesame plusy.
a to moje dzisiejszezdjecia niewyrazne,bo aparat sie zbuntowal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 031.jpg (73,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 034.jpg (32,2 KB, 66 załadowań)
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2009-07-27 o 11:40
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora