Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 12:33   #480
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odzew

Nie stosuję wybielacza na całą buzię bo mam przebarwienia na samych policzkach, kropkę-pieczatkę na czole, po plamce na łukach brwiowych, więc tylko te miejsca smaruję. Reszta była bez niczego.
3 razy dziennie raczej chyba nie dałabym rady smarować, bo rano pok kremie i filtrze robię makeup na tyle, żeby zakryć te plamy, więc musiałabym w południe zmywać i znów nakładac, bo jakoś głupio by mi było wyjść z domu z tymi plamami.
Teraz wieczorm stosuję Unitone 4, a rano SVR Clairial. Clarial już mi się kończy więc już kupiłam Acne-Derm.
No to moim zdaniem spokojnie możesz używać na reszte twarzy inny krem!!!Ja też mam ten sam układ plamek,tylko jeszcze dodatkowo dwie malutkie kreski nad ustami-taki mały "wąsik".Szkoda by było gdyby nie odżywiać reszty!A kremy wybielające myślę,ze dwa razy dziennie to wystarczy,no chyba,ze na ulotce wyraźnie pisze,ze inaczej.Ja przygotowuję się do terapii wybielającej (Synchroline Thiospot Intensive krem-miejscowo i ochronny BIODERMA Photoderm SPOT SPF 50+,ale też tylko miejscowo). Na resztę normalnie inne kremy. Używałam do tej pory tylko silnego blockera SVR Ultra Max 50+,ale stwierdziłam, że po otwarciu tubki nie zachowuje zbyt długo właściwości-poza tym nadaje ciemniejszym plamkom nieciekawy sinawy odcień-pomomo zapewnień,ze będzie niewidoczny na skórze.Mam w związku z tym ciekawą propozycję-na Allegro niektórzy sprzedają próbki-np. w tubkach po 5ml.Taki kosmetyk szybko zużyjecie i nie zdąży się "zepsuć' i macie szansę wypróbować kilka-ja kupiłam 3x5ml(15ml) tego ochronnego za łączną kwotę z przesyłką 16zł-podobno prawidłowo przechowywane,długi termin ważn.Na ten sezon mi starczy,szczególnie,ze blockera uzywam miejscowo. A 30ml normalnie kosztuje ok.59-65 zł. Godne polecenia...
Ech,to życie plamiastych....wiecie o czym marzę???Żeby sobie swobodnie skierowac twarz w stronę słońca i nie obawiać się więcej tych plamisk!!!!Bo ja lubię słoneczko.....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując