Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-04, 19:20   #3503
suv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam
niedawno dowiedziałam się o istnieniu cosmelana i w związku z tym mam kilka pytań. wątek jest strasznie obszerny i szukanie, między jednym offtopem a drugim, potrzebnych informacji zajęłoby mi wieki

1) cosmelan jest polecany głównie osobom, które mają przebarwienia posłoneczne, ja od 1,5 roku bezskutecznie walczę z przebarwieniami potrądzikowymi. czy w moim przypadku cosmelan się sprawdzi? są to dosyć głębokie zmiany, boję się, że zabieg nie przyniesie efektów i tylko wyrzucę pieniądze w błoto.

2) skórę mam już w miarę wyleczoną, sporadycznie pojawia mi się kilka pryszczy, czy jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?
czy może się okazać, że po cosmelanie, gdy twarz będzie wysuszona i zacznie się łuszczyć, będę miała wysyp pryszczy?

3) nie ukrywam, że interesuje mnie raczej samodzielne wykonanie zabiegu, niż przepłacanie u dermatologa. wiem, że niektóre z Was tak robią, czy mogłybyście udzielić mi jakichś wskazówek i rad, lub podać linka gdzie takowe się znajdują, jeśli nie chce Wam się pisać?


czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!
suv jest offline Zgłoś do moderatora