Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-05, 13:08   #4983
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
hmm czy uważasz, że to jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarz?

to obraża również mnie
Nie chodziło mi o generalizowanie wszystkich z zakupowego więc Ciebie nie obraziłam tym- jeżeli poczułaś się urażona to wybacz.

Niestety ale moje zdanie jest podobne jak Foxxxy. Jeżeli ktoś się decyduje na odbiór osobisty i umówmy się szczerze, nie robi tego z przymusu, to powinien się z niego wywiązać należycie. Foxxy mogła stać po drugiej stronie ulicy- ok, jej błąd. Organizatorka powinna dać numer do osoby dostarczającej przesyłkę- ok, jej błąd. Nie mogę zrozumieć tylko dlaczego Organizatorka uważa, że to zadaniem zamawiającego jest doprowadzić zamówienie do końca mimo iż wszystko zostało opłacone jak trzeba. Mimo wszystko uważam, że wasze zdanie jako Moderatorek nie jest obiektywne. Nie ocenia się ogólnej działalności Organizatorki a rostrzyga spór pewnego rodzaju w konkretnej sprawie- a Wy oceniłyście ogólnie. Foxxxy się uniosła ale Organizatorka naciągnęła "zadania i obowiązki" uczestnika.

A poza tym nie chciałam zaśmiecać wątku o wspólnych zakupach bo to nie plotkowy. Teraz z kolei już nie będę zaśmiecała tego
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora