Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-08, 15:42   #2973
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu, bo nie rozumiem? Po obejrzeniu zdjec innych osob? A co to ma do rzeczy? Ten watek i jemu podobne to nie konkurs na kosmetyki z najwyzszej polki, kazdy wrzuca to co ma i chce sie tym podzielic z innymi. Ani tu nie tworzymy sztucznych podzialow klasowych, ani im nie sprzyjamy, dzielimy sie swoja wiedza i spostrzezeniami. Dla wiekszosci z nas liczy sie jakosc kosmetyku, czego nie ma co wiazac z jego cena, nie da sie tego generalizowac w zadna strone. Nikt nie powinien czuc wstydu za swoja wlasnosc (chyba, ze jest brudna i zniszczona, ja osobiscie wole jak ludzie szanuja wlasnosc swoja i czyjas) ani wzbudzac w innych tego typu odczuc, nikt tu nie bedzie przepraszal za to, ze stac go na to i tamto, tak jak nikt nie bedzie sie tlumaczyl, ze nie ma tego i tamtego. Dobieranie sobie do glowy poczucia krzywdy ze wzgledu na braki, to osobisty problem takiej osoby i lepiej zeby nie byl roztrzasany publicznie.
sieta prawda

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez glamooroous Pokaż wiadomość
Mój debiut w tym wątku Skromny, nawet bardzo, ale jak patrzę na wasze cudne zbiory to coś czuję, że z biegiem czasu będzie się szybko powiększał
No no nie powiem ,pedzelki zrobily na mnie wrazenie brakuja mi takowe do kolekcjii hihi
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując