Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 09:03   #4998
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
A jutro w ramach urodzinowego rozpieszczania się jadę do Auchan Lorysa upolować Co jeszcze kupić? Glorię?
Wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam bluzkę, która ma trochę za duży dekolt. Mama znalazła dzisiaj w szafie taki koronkowy golfik, za cyc, z przeznaczeniem,żebym założyła go pod bluzkę i sama nie wiem , mama mówi, ze ok,a mi jakoś tak chyba niezbyt pasuje..
A tam, za duży od razu dekolt

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mi właśnie też, bardziej pasowałoby coś jasnego. Myślałam, żeby iść do pasmanterii i kupić kawałek jakiejś tasiemki i wszyć pod spodem, żeby ten dekolt trochę zmniejszyć. wtedy byłoby lepiej?
Z tą tasiemką to dobry pomysł jest Ostatnio moja babcia wszywała mamie kawałek starej firanki(proszę się nie śmiać, bluzka z podobnego materiału była ) właśnie żeby dekolt zmniejszyć i fajnie to wygląda

Ostatnio mój pies, a raczej suczka, Lucky ma fazy na Jasia Wędrowniczka(czyli łazi po całym domu i wszędzie nos wtyka). Wczoraj, kiedy układałam puzzle z siostrą zachciało jej się wejść do nas na piętro. Wleciała po schodach, zobaczyła nas i podbiegła. Wymiziałyśmy ją, aż w końcu chciała sobie pójść, ale miała problem- ślizgała się na panelach Żebyście ją widziały, jak macała łapką podłogę, czy można przejść W końcu zrobiła rozbieg, niemalże przefrunęła na dywan, ślizgając się po drodze Później już nie chciała wejść do mojego pokoju

Jagoda, jak to?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora