Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 09:38   #1081
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
to zależy od twojego wyjściowego koloru, ale myślę , że drugie farbowanie powinno już pokryć żółty (chyba, że masz ciemne włosy, to może wyjść pomarańczowy).
z niszczeniem włosów to cięższy temat, bo zależy w jakiej formie są twoje obecne. mi sama farba nie zniszczyła włosów - dopiero w połączeniu z suszarką i prostownicą trochę się przesuszyły końcówki.. ważne jest też żebyś nie przetrzymała farby za długo, bo możesz je spalić i zamiast włosów będziesz mieć gumę na głowie. ja tak załatwiłam sobie pasma przy skroniach (te włosy są cieńsze i delikatniejsze). na szczęście już jest dobrze
Mam taki na poziomie 9 - tak myślę, bo jak farbuję 8 to mam ciemniejsze, ale potem się wypłukuje znowu do jaśniejszego.
No włosy mam raczej zniszczone, bo kiedyś były rozjaśniane u fryzjera i wciąż z nimi walczę Ale chyba nie ma nic gorszego niż rozjaśniacz więc może nie będzie tak źle
Czytałam że 50min się trzyma?

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy rozjaśniacz mógł rozprostować moje kręcone włosy? Załamuje się bo dzisiaj byłam u fryzjera. Mam czarne włosy, od spodu chciałam czerwone i one się teraz nie kręcą!
Mógł, moja koleżanka miała ładne sprężynki a po rozjaśnianiu zrobiło się takie nijakie sianko

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
ja wcześniej użyłam wellaton 12.0 z tej nowej seriii i wyszły oki (zreszta zamieszczałam zdjęcie po farbowaniu), teraz juz dwukrotnie użyłam wellaton 12.1 i jestem bardzo zadowolona. Kolorek wychodzi chłodny, ale mam wrażenie, że ten odcień chłodny jest bardziej widoczny po umyciu włosów ze dwa razy a nie zaraz po farbowaniu. Włosy mam nadal mocne, nie wypadaja i są w znacznie lepszej kondycji niz po rozjasniaczach.
Zamieszczam ponownie ich fote i polecam ta farbke
Śliczny Ja taki chcę
Tylko martwią mnie te żółte odrosty...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora