Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-29, 08:39   #4583
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dimiti heej
Gdzie Ty się podziewałaś?

Co do paletki pudrów Benefita to sie zgadzam, świetne są, mam jedna paletkę w uzytkowaniu i drugą zakupioną na zapas
Za to ta druga paletka valley of the stars mi nie podeszła, te rozświetlacze high i moon beam nie podobają mi się ani trochę Cienie też z paskudną perłą, tylko ten błyszczyk całkiem fajny. Cała paletka leży w kącie, myśle co by tu z nią zrobić

Cienia/eyelinera benefitu nie kupiłam za to skusiłam się na La Laque Fever Lancome http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../90356/#DETAIL
Pierwsze wrażenie: kolorek super, rozjaśnia usta, super się rozprowadza, ma milion drobinek (ale nie wygląda tandetnie, nawet wprost przeciwnie). I na tym się zalety kończą .Błyszczyk okazał się strasznym klejuchem, jak otwierałam usta to się takie nitki ciągnęły, dodatkowo momentalnie zbierał sie w kącikach i robiły mi się te paskudne białe krechy Jakby tego mało chwilę po nałożeniu robił sie taki dziwny, miałam suche i ściagnięte usta i takie szorstkie jak przejeżdzałam po nich językiem Normalnie rozczarowanie roku
Na pocieszenie kupiłam sobie na all starego poczciwego JT peche i to jednak jest to co lubie
wakacje niby mialam bylam to w domku na "wsi" to u ciotki i tak zeszlo
to te fevery takie straszne? a dosc dobre recenzje maja! heh kiedys chcialam jednego, ale koloru nie znalazlam dla siebie, teraz gdybys zachwalala pewnie bym sie skusila na ten sam co masz ale tak to moze nie bede ryzykowac!
no z paletki pudrow tez jestem bardzo zadowolona za to ta druga tez mam, ale nie widze szalu na te rozswietlacze tez blyszczyk mi podszedl najbardziej bo ladnie wyglada i slicznie pachnie!
kiedy upolowalas na all peche?? ja go szukam ciagle i nie ma nigdzie

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
pisałam że proszę o próbki perfum i kosmetyków do makijażu
aaaa to ja tez tak musze zrobic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora