Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 15:05   #2878
Yvi
Przyczajenie
 
Avatar Yvi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hey
dzieki zes odpisala,skoro masz zamair uzywac ich caly rok to i ja bede ,nie mam najmniejszego zamiaru wracac do fluidow....
A co do ich skladu to juz ci pisze bo powiem ci szczerze ze nia bardzo znam sie na ich skladach,wiem natomiast ze poprawila mi sie cera i to nie ziemsko
teraz nie tak dawno kupilam sobie Art Deco i z tego co zauwazylam to wszytskie prawie dzialaja tak samo tzn nie mam zadnego uczulenia zadnych pryszczy a niestety moja cera jest bardzo skomplikowana i za bardzo nei ma sie czym pochwalic
A czy moge sie zapytac jakich ty uzywasz mineralow?bo zawsze tylko slysze ze pudry z EDM sa podobno najlepsze...Uzywalas juz ich?

ps: a co do filmiku na onecie obejzalam sobie i powiem ci ze ja akurat jestem z tych rejonow gdzie takie tragiedie juz sie nie raz przezywalo,topniecia sa rzecza normalna,no nic kiedys byly barborki czyli swieto gornikow,dzieci obsypywali ich kwiatami gdy szli srodkiem drogi a prowadzila to wsyzstko orkiestra gornicza,dobrze pamietam te czasy.....,ale to juz niestety historia juz nei liczni potrafia ich podziwiac.....,i niekt nie wyobraza sobie jak ciezka jest praca gornika i nigdy nie wiesz czy twoj tata badz maz wroci do domu.....
Yvi jest offline Zgłoś do moderatora