Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-07, 18:50   #1099
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
hmmm to może teraz moja kolej
U

I. 5 placuszków serowych z masłem orzechowym <333 w międzyczasie podjadane winogrona; cappucino czekoladowe, po: nektarynka super a te placuszki to takie z twarogu i jajek, czy jakiś sekretny przepis?:P

II. duża grahamka posmarowana masłem z brie i pomidorem; wieśniak z mieszanką studencką,cynamonem i miodem super

III. halibut, puree ziemniaczane, surówka + miseczka mizerii
po: jabłko gigant :P

IV. kawał jabłecznika na ciepło z bitą śmietaną z dwoma gałkami lodów waniliowych <33 jak mnie najdzie faza to teeeżż kochaaamm
potem: śliwki

V. jajecznica z 3 jaj z kiełbasą, cebulą i pomidorem; dwie kromy razowca z masłem i pasztetem mniaam!

ostatnio nie mam w ogóle czasu na jedzenie no i bardzo dobrze!
pyszne jadło!


no to moje dzisiejsze U:

Ś: owsianka (mleko kozie, płatki owsiane, banan, otręby granulowane, amarantus, cynamon, twaróg) + kawa z mlekiem

IIŚ: kromka żytniego z pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka, rzodkiewki, ogórek małosolny + gruszka

O: łosoś gotowany w oregano i cytrynie z musztardą francuską+ miseczka makarony durum+ całaa micha sałaty z pomidorem, cebulką i przyprawami
d: gruszka

P: kilka łyżek wieśniaka+ pestki słonecznika, italian mix od feliksa, orzechy laskowe posypane ostrą papryką

K: omlet (2 jaja, cebula, polędwica sopocka, oregano, cząber) polany ketchupem + miseczka sałaty z łyżką wieśniaka

i jak, lepiejjj?
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2009-09-07 o 18:51
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora