Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-01, 11:12   #3917
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry Laseczki i nasz jedyny rodzynku, ale fajnie!!! hihihi

Moje wyciskanie opanowane, ponoć nie narobiłam sobie tym krzywdy. Przy cosmo/dermie naturalne jest, że cała buźka się oczyszcza i wszystkie podskórne świństwa wychodzą na wierzch, i teraz ranki spokojnie się goją
Na konsultacjach pytałam moją Panią doktor o ten Retin A, i powiedziała, że i owszem jest ok, ale dermamelan jest najskuteczniejszy, ponieważ działa dogłębnie blokując wytwarzanie się melaniny na każdym, ale to każym etapie struktury skóry. Niestety jest też najdroższy... jeśli tylko będzie zamierzony efekt to chyba skusze się na drugi słoiczek - dajcie znać gdzie zamawiacie kremik derma2? Czy w gabinecie czy już bezpośrednio przez internet.

Lapiel ja zapłaciłam za zabieg 1600 + regularne konsultacje co tydzień. zmieniłam kremik na ten polecony przez Ciebie Avene Cicalfate - zdecydowanie lepszy od Biodermy ! Dzięki
A na brodę zapodałam wazelinę i jest jak funfel nówka nie śmigana

Cathi ja też trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze!!

Dzieczyny jakich podkładów używacie na co dzień? Ja póki co maziałam się Dermablend z Vichy doskonale krył przebarwienia, ale po dermie może będę mogła przestawić się na delikatniejszy, mniej kryjący.. oby
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora