Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I - zna ktoś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-02, 13:43   #1770
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witajcie,
nie pamietam czy wypowiadalam sie w tym watku, jednak do fanek OPI z pewnoscia moge sie zaliczyc, lakiery sa wspaniale - pedzelek, konsystencja, krycie i trwalosc, no i te cale mnostwo kolorow, jest z czego wybierac, mam wsrod OPI swoje ulubione czerwienie (malaga wine, got the blues for red, vodka & caviar).

Jednak mam problem z jasniejszymi odcieniami, mam Bubble Bath i Privacy Please i nie jestem zadowolona z efektu jaki daja. Trudno nalozyc je bez smug (a paznokcie maluje od dawna, choc wiem, ze jasne odcienie - przynajmniej tak wynika z moich osobistych doswiadczen - trudniej jest nalozyc niz ciemne) i zeby uniknac smug, warstwy musza byc ciut grubsze, co z kolei sprawia, ze efekt wcale nie jest delikatny. Tak wiec z jasnymi kolorami w OPI mam problem, inna sprawa, ze trudno mi znalezc jasny odcien, ktory bylby odpowiedni dla mojej karnacji, a czasami mam ochote odpoczac od ciemniejszych kolorow (w przypadku paznokci u rak, stopy mam zawsze pomalowane na ciemne kolory), a nie lubie miec niepomalowanych paznokci.

Mam do was rowniez jeszcze jedno pytanie - czy orientujecie sie czy OPI posiada odcien podobny do Rouge Noir Chanel? Takie mocne bordo, a wlasciwie braz z kropelka ciemnej czerwieni? Od dawna poluje na ten odcien i niestety nic nie znalazlam

Aha, pytalyscie sie o bazy i top coat'y - ja od dawna uzywam jako podklad Nail Tek Foundation II (swietnie rozprowadzaja sie na nim wszystkie lakiery) a na wierzch zawsze Sally Hansen Insta-Dri- nie pamietam ile buteleczek juz zuzylam, ale do tej pory nie znalazlam godnego zamiennika, zreszta nie szukam, fakt okolo polowy buteleczki gestnieje i powoli nie nadaje sie do uzycia, ale warto kupic nowa buteleczke (najlepiej na allegro, nie przeplacac w polskich sklepach) i po sprawie. Paznokcie przewaznie maluje poznym wieczorem, z Insta-Dri bez obaw moge isc spac, zadnych wzorkow od poscieli

Jestem mloda mama (mam 2,5 roczna coreczke) i uwierzcie mi mlode mamy tez moga miec zadbane i pomalowane paznokcie, nie kosztuje to wcale duzo czasu. Tez mnie denerwuje jak ludzie patrza na moje paznokcie i komentuja "no tak pewnie nic w domu nie robi", bo to nieprawda.

pozdrawiam wszystkie OPImaniaczki i z checia przylacze sie do wspolnych zakupow na barskiej.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora