Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakiekolwiek studia z przyszłością dla humanisty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-03, 11:24   #25
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jakiekolwiek studia z przyszłością dla humanisty?

Cytat:
Napisane przez athine Pokaż wiadomość
Hmmm.... To teraz mnie bardzo zastanowiłaś. Jesteś na iberystyce że tyle o tym wiesz? Chętnie bym się dowiedziała trochę więcej
A jak według was? Filologia angielska czy innego języka jest bardzej przydatna? A może oba...?

Kurczę, ale tu chodzi o to, że niestety dostałam się do gorszej grupy w liceum. Mam rozszerzony angielski, ale tak naprawdę ta nauczycielka w liceum jest młodziutka, bardzo niewiele wymaga... i wiem, że z nią nei będę miała takiego poziomu żeby iść na filologię angielską... Przepisać do tej wyższej grupy (gdzie mają zarąbisty poziom) spróbuję za rok, a w tym czasie myślę, o jakimś dobrym indywidualnym nauczycielu... Ale nie wiem czy w ogóle to jest jakiś dobry pomysł w tym...

a znacie jakiekolwiek inne zawody niż prawo? Bo ja tu odpadam, jestem słaba w kłótniach, pokazywaniu swoich racji...
Dlaczego dopiero za rok chcesz sie przepisac? Rok szkolny dopiero sie zaczał,. zrob to teraz, bo później mogą sie nie zgodzić na jakiekolwiek zmiany. Na Twoim miejscu tak własnie bym zrobiła.
rapifen- zarażasz pozytywna energią
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując