Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 13:36   #490
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja też wziełam kulkę


gdy ujrzałam kiedyś formularz zamówienia, którym posługuje się polski dystrybutor wysokopółkowej firmy (chodzi o formularz zamówienia między dystrybutorem a dużo sieciówko) z wydrukowanymi cenami dla sieciówki, a w drugiej rubryce - cenami dla klienta końcowego czyli takiej frajerki jak ja, to natychmiast przestałam mysleć o tych rzeczach w kategoriach "drogie" i "luksusowe" itp. To sa rupcie warte tak naprawdę grosze, które nam sprzedają jako cuda wianki. Wiec taki hurtownik jak tru pewnie sam dyktuje komuśtam w łańcuchu dystrybucji warunki zakupu i ceny
Ja właśnie też niedawno dowiedziałam się jaka naprawdę tanizna te :drogie: kosmetyki Ale muszą być drogie, żeby kobiety czuły się komfortowo kupując je Psychologiczna zagrywka. Drogie - znaczy, że działa cuda

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
platinum to podobno taki transparentny z malutkimi iskierkami, ktore malo co widac w sumie z sypancow mam clinique blendeda 03 i MACa Blota no i Kryolan transparentny i Kryolan bialy, ale malo kiedy uzywam tych dwoch ostatnich
A ja kupiłam sobie puder Diamentowy na BU i jestem ogromnie z niego zadowolona
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora