Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spanie z dzieckiem w łóżku rodziców
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 22:09   #13
TitaMerlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Spanie z dzieckiem w łóżku rodziców

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nasza córcia (16 miesięcy) spała z nami ( i to niecałą noc) może z raz. Jak karmiłam ją piersią wstawałam do niej raz w nocy (czasem zdarzało się, że przesypiała całą noc). Parę razy próbowała wymusić spanie na naszym łóżku, ale odkładaliśmy ją do łóżeczka.

Nie wiem czy to takie fajne, dla mnie nie ma nic piękniejszego niż wieczorny zapach dzidziusia ( trochę szamponu, troche mydełka, trochę mleka bebiko+ zapch dzidziuś classic = najpiękniejszy zapch świata)

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89
Jak narazie nie jestem jeszcze matka, bede za 4 miesiace ale moja bratowa ciagle spi ze swoim Adasiem w lozku bo wygodniej... owszem ja to rozumiem ale ja nie bede tak uczyc... bede wstawac chcoiazby co 30 min ale nie bedzie spalo z nami... jednak ja jestem kobieta moj maz mezczyzna i ktos pomiedzy nami moze to zaklocic... jak najabardziej jestem za pzychodzeniem marudy rano do wyrka to jest swietne mozna sie powyglupiac posmiac ...

moja mama spala z moim bratem od poczatku a ppotem byl problem zeby brat sam spal... takze lepiej sie poswiecic...


lista rzeczy których nie będę robić i lista rzeczy które bede robić ... Po pierwszym nieprzespanym tygodniu można sobie taką listę wydrukować i włozć w ramkę jako symbol naiwności No ale sama sie przekonasz ....
TitaMerlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując