Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-18, 20:10   #2395
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Wydaję mi się,że to nie jest chyba wymuszanie tej bliskości na bliskich, chyba nie.. Myślę,że ostatnim razem kiedy waga była najniższa najbardziej przejmowała się babcia, kiedy u nas była w odwiedzinach- babcia zaczęła mówić cos do mamy,że ile to ważę blablabla - inaczej pewnie nie zauważyłaby tego tak łatwo, bo mimo tego że mama nie chodzi do pracy, ma zawsze dużo na głowie.

Wracając do tego,że może brakuje mi tej bliskości hmm... - chyba nie, nie jest aż tak źle,że mama mi nie poświęca czasu - sa takie dni kiedy jest fajnie etc. Wiem,że ona się o mnie bardzo martwi, jak tylko coś mi jest. Ale często sa pomiędzy nami sprzeczki i ona bardzo często mnie nie rozumie...

Chyba powodem mojego ED, jest/ a raczej była szkoła - dokuczanie etc., albo to że do 5 roku życia mieszkalam z babcią i rodzicami, potem przeniosłam sie 400 km od niej i tak co kilka lat...(a jestem z nią bardzo związana)...
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora