Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-25, 10:34   #507
frontier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Martabogu Pokaż wiadomość
Ja również stosowałam wszystkich mozliwych kosmetykow na rynku, tradzik to obecnie choroba cywilizacyjna.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

jestes w takim wieku (dojrzewania) ze za pare lat ci przejdzie
Gorszego zabobonu dot. trądziku chyba nie ma.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ania198936 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś stosowałam DROMIN i mi pomógł. ale teraz po kilku latach znów ma problem bo znowu wyskakują mi krostki ale w małych ilościach i tylko w okolicy żuchwy i ma takie pytanko: Czy maść cynkowa naprawdę pomaga? Bo słyszałam różne opinie jedni mówią ze pomaga inni ze nie.
Jasne, że pomaga. Niezawodny sposób na brzydkie niespodzianki (jak dla mnie)

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez misiek345 Pokaż wiadomość
heeeee yy ,
' mam 13 lat i gdzies ok. 2 lata mam trądzik i to dużżyy prÓbowałam naprawde wszystkiego maści,kremów tych ``domowych sposobów byłam u dermatologaa i powiedział ze moge miećć to do 18 roku życiaa. i jak tuU sie nie załamać to naprawde jest okropnee .
n iektóórzy sie nawet z tego śmiejaąa . . . ; l .

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

aa wiecie mnie na takie laseryy nie staćć ; / / .
zmień dermatologa. obserwuj jaki jest stan Twojej skóry po lekach, które Ci przepisują. jeśli się pogarsza, to nie wierz w teorie pod tytułem "skóra się oczyszcza, tak ma być". nie ma sensu się męczyć - ządaj innych leków. no i wytrwałość też jest ważna
frontier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując