Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Teściowa" wbiła do pokoju, kiedy się kochaliśmy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-30, 18:43   #36
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: "Teściowa" wbiła do pokoju, kiedy się kochaliśmy...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
U mnie w domu mieszka 6 osób plus małe dziecko (3 miesiące). Mama nie pracuje, tata na wczesnej emeryturze (górnik), siostra na macierzyńskim, brat ze szkoły wraca wcześnie, szwagier z pracy też przed 18 jest, a z Tż widujemy się wieczorami. ZAWSZE ktoś jest w domu. Najczęściej wszyscy. To jak myślisz kiedy miałabym uprawiać seks z Tż? Po ślubie?

Wystarczy szanować nawzajem swoją prywatność, rozumieć się i wypracować sobie pewne zasady to nawet zamek w drzwiach jest niepotrzebny (w swoich własnych nie mam).
Zgadzam się . Jednak jest jeszcze kwestia przekonań rodziców. U mnie w domu by to nie przeszło, bo seks dopiero po ślubie. Więc moim rodzicom by nawet do głowy nie przyszło, że możemy coś takiego robić u nich pod dachem i to jeszcze przed ślubem. W zasadzie, to moim rodzice wymagają, żeby drzwi były otwarte... Na szczęście TŻ wynajmuje mieszkanie . Ale mimo że wiem, że współlokatorzy nie wejdą bez pukania (jeśli już w ogóle będą coś chcieli od nas), to i tak dyskomfort psychiczny, że tak łażą za ścianą .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując