Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-31, 11:29   #1677
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe ja noszę te zgrzewki tam i z powrotem sto razy, kilka butelek trzeba było przenieść luzem a ona akurat szła z dołu na górę i coś tam na mnie warknęła że przecież uniosę więcej naraz - no to ja do niej grzecznie, że skoro i tak idzie do góry to też mogła wziąć chociaż 4 butelki, zamiast robić pusty przebieg (normalne, prawda?) - jak na mnie wyskoczyła, że coś mi się ostatnio dzieje, że pyskuję zagotowałam. Może 3 razy w roku coś mi się zdarzy do niej burknąć, zawsze jestem zachowawcza, spokojna, grzeczna, wspierająca (ona ma nerwicę, migreny itp, byle pierdołą jest w stanie się zdenerwować do łez, więc chociaż ja nie chcę jej dokładać i oddycham głęboko, mimo że w środku często mnie szlag trafia) - często mi powtarza, że dobrze że jestem, że stanowię dla niej wsparcie, a tu nagle tekst że "coś się ostatnio ze mną dzieje" a przecież naprawdę dawno nie miałyśmy absolutnie żadnego spięcia ani nieporozumienia. W pięty mi poszło ja się szczerze staram a tu taki tekst, wrr... i to za co pytam się? wywinęłam się na nodze i teraz siedzę u siebie, niech się za przeproszeniem buja skoro ja taką złą córką jestem

yhh... chyba musiałam się wygadać.
ja niestety z tych, co to zaraz odpyskowują, ...staram sie czasem przemilczeć, ale to sie kończy jeszcze gorzej jak bym tam była na tych schodach, oj oj oj
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora