Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - e-torebka.pl Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 15:34   #2992
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Hej, zamieszcam recenzję torby Cily - beżowej, która nie cieszy się popularnością na forum i co do której były już sprzeczne komentarze Oto moja ocena :

Plusy :
- fajny kształt, rozmiar OK pakowna, ale nie ogromna, pasuje do dżinsów ale też do batrdziej eleganckiego czarnego płaszczyka na zimę
- bardzo ładny "rasowy" kolor, beż z domieszką szarości, trochę kawa z mlekiem ale nie do końca...
- solidny wygląd, od razu widać że torba dobrej jakości, srebrne elementy są OK nie rzucają się w oczy,
- wbrew opiniom wizażanek torba się nie błyszczy, jest to minimalny połysk, który ja obieram jako plus

Minusy :
- wolałabym , żeby była z bardziej miękkiej "skórki" a tak po włożeniu paru rzeczy robi się ciężka (ale jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie) za to niewątpliwie ekoskórka wygląda na trwałą, te miękkie są z reguły dużo cieńsze,
- uszy powinny być minimalnie dłuższe - przy wkładaniu na zimowy płaszcz jest niemal na styk, a przecież na stronie opisują że jest to torba do noszenia na ramię, 4-5 cm więcej i byłoby super
- zapięcie na zatrzask - trochę niebezpieczne w autobusie i niewygodne - ale to moja pierwsza torba na zatrzask, muszę się przyzwyczaić, w każdym razie zatrzask trzyma i przy średnio załadowanej wcale nie widać co mam w środku

W sumie jestem zadowolona - już 2 osoby w pracy skomplementowały torbę, a jedna myślała że jest z prawdziwej skóry

Zamieszczam 2 zdjęcia (jak się uda bo jeszcze tego nie robiłam) zrobione na balkonie, żeby lepiej oddać kolor)
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Ładnie opisałaś tą torebkę i zachęciłaś mnie do niej, nie tylko opisem ale i zdjęciami... Czyżby kolejna torebka na mojej liście?
Ja już lepiej stąd idę i nie wracam Ten wątek to zło !!

Zgadzam się, opis bardzo, bardzo zachęcający
Cily juz na początku zwróciła moja uwagę i w razie zakupów na pewno wezmę ją po uwagę
najbardziej kusi mnie jej kolor.
anah jest offline Zgłoś do moderatora