Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 12:34   #54
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez beciunia
````JOLA ! a jaki masz rodzaj cery? ja mam tłustawa i nigdzie nie mogę znależć odpowiedniego kryjącego podkładu.. musiałby byc lekki.. moze znasz taki specyfik? niekoniecznie te najdroższe się sprawdzają, dawniej kupowałam tylko drogie i nie byłam wcale zadwolona, w kóncu się wsciekłam bo robiły mi sie zaskórniki i teraz uzywam tylko jasnego korektora punktowo.
Beciunia, niestety chyba Ci za bardzo nie pomoge... Moja skora jest bardzo sucha (troche sie swieci w strefie T, ale nie az tak bardzo), wiec idealnie pasuja mi te wszystkie kryjace tlustawe podklady A probowalas juz Double Wear Estee Lauder?? Wydaje mi sie, ze moze bylby odpowiedni do tlustawej cery. Dosc dobrze kryje i zastyga na skorze - przez co moja sucha skora jeszcze bardziej sie wysuszyla i byla taka sciagnieta Wiec moze do Twojej cery bylby dobry. Moze jeszcze Kanebo Cream Finish. Jak dla mnie sa bardzo dobre, ale po nalozeniu czuje, ze moja skora jest troche sciagnieta. Poza tymi dwoma podkladami nic nie moge Ci polecic, bo wiekszosc kryjacych jest wlasnie taka tlustawa.

Pozdrawiam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując