Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-20, 07:11   #1132
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Jesień widzę atakuje... Tośka z kataru się przestawia na kaszel. Odciągam smarki, ale i tak spływają do gardełka. Chyba się dziś "umówię" z naszym pediatrą na wszelki wypadek, bo weekend za pasem Lepiej się zorientować co tam siedzi w człowieczku. Do tego ja coś katara jakiegoś czuję Tak że dziewczynki chorujące i mamusie chorujących : łączę się w bólu
Roxi wiesz, co do jedynaczków, to jak się zastanawiałam nad drugim potomkiem to zdecydował jeden fakt: Jak by było, gdybym nie miała moich dziewczyn? (znaczy sióstr) Nie wyobrażałam sobie. Pozbawić mojego dziecia dzieci wszelakich cioć, kuzynów, wujków... O nie! A kto będzie moim wnukom prezenty kupował? Tylko ja? Nie stać mnie Więc chociaż jedno do "Rodziny" przyszłej moim wnukom musiałam przeboleć
Pass ja musiałam odesłać tą książeczkę z FP... Coś plaga przed świętami na buble A Trójeczki - zobaczymy co powiesz jak będą dwa
Paula - Mati cudny. I na tle tych szafek to taka kruszynka Rozczulił mnie maksymalnie
Jukol Ja cie! Odsprzedaj za 1zł
Stokrotka - masz rację. Same modele i modelki z naszych maluszków. Ale ja odlatuje przy Aniołku Ami
Skoja - trzymam kciuki. Wytrwałości i masz rację - co najlepsze już dzidzia dostała. Teraz o mamusię trzeba zadbać.
Dzięki za opinie mapowe. Mnie też się podoba bardziej ta bez wynalazków, ale Mikołaj to takie lubi "mądralowe" rzeczy, a o wynalazkach ma kilka książek i non stop je doczytuje. A to o komputerze, a to o kole dlatego myślałam o tamtej... Ale skoro ma książki To niech mapa będzie normalna.
Rany, ale się rozpisałam od rana. Uciekam.
Acha. Ami - krzesełko super. Jak się chce bez udziwnień i różnych cudów. A jakość na pewno gwarantowana z racji producenta. Tylko wiesz, naczytałam się kiedyś o krzesłach, i mamy narzekały na ten trzymacz wystający między nogami - że jest na stałe, a jak dziecko starsze to przeszkadza. Nie wiem konkretnie, ale na coś tam narzekały. Nie mam trzymacza to ci więcej nie powiem
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi

Edytowane przez kami1227
Czas edycji: 2009-11-20 o 07:17
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora