Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto utwardzać naturalne paznokcie żelem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 20:30   #8
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy warto utwardzać naturalne paznokcie żelem?

Cytat:
Napisane przez moriam
ja zeluje paznokcie od kilku lat!
WARTO!! zawsze mialam lamliwe i krotkie, odkad zeluje, sa moim atutem
dobra stylistka zrobi tak, ze prawie nie widzac, ze sa zelowane, nie sa grube - wygladaja naturalnie, no i wcale sie nie niszcza! Pokrycie zelem, to praktycznie jak pojkrycie zelem-sciagasz zel i zostaje twoj paznokiec-jakim stworzyla go natura trzeba to tylko umiejetnie zrobic
To samo dotyczy tipsow, jesli sa dobrze zrobione, nie maja prawa zniszczyc twoich paznokci. Byl tu gdzies watek ze zdjeciami pazurkow po sciagnieciu tipsow-no i jeszcze raz, jak bylo zrobione to fachowo, pazurki byly bez zarzutow
Podpisuję się pod tym wszystkimi paznokciami, tylko co miały żel i tymi bez żelu.
Sama zdjęłam, bo... mi się znudził, ale paznokcie wyglądają całkiem nieźle, zdjęcie gdzieś wklejałam.
A Siostra, jako, że ma ładne, ale słabe paznokcie, nałożyła sobie na naturalne paznokcie warstwę żelu - cieńką, taką, żeby tylko troszkę chroniła i utwardziła paznokcieć, nic praktycznie nie widać, a pazury mają się świetnie, więc jak najbardziej polecam. Koniecznie u kogoś sprawdzonego.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując