Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 23:55   #4238
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
ARNAMA---"Wydaje mi się że kolor farby wybrałam ciut za jasny, ale zobaczymy W razie czego kupiłam jeszcze jakąś ciemniejszą :"


a jaką farbę kupiłaś, tzn jaką chcesz nałożyć po rozjaśniaczu? i jakie masz swoje włosy naturalne?
Kupiłam Majirel 8.31 a naturalne mam taki szaro bury mysi ciemny bląd/ jasny brąz- coś takiego cieżkiego do określenia :P

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
A jakiego rozjaśniacza użyłaś, Arnamo?
Rozjaśniacz z Joanny ten do pasemek.

Mogę powiedzieć tak: rozjaśniło na wielokolorowo tzn: odrosty na jasny bląd (żółty, słomiany) a to, co było ciemne na pomarańcz dość wściekły, dlatego pomyślałam że kolor nie chwyci. Ale chwycił idealnie- wyszedł jak na obrazku z palety włoski troszkę sianowate ale jedno nałożenie domowej odżywki je dość mocno zregenerowało
Problem w tym że kolor.... mi nie pasował więc "przepłukałam" jeszcze szamponetką o kolorze orzechowy brąz i wyszło takie rudo- brązowe nieokreślone coś. Już byłam zadowolona- wszystkim też się podobało, ale kolor ten zmył się po 1 myciu i znów wyszedł ten "kolor z obrazka" i właśnie siedzę z farbą na łbie. Jasny brąz (bo taką akurat miałam pod dachem) mam nadzieję ze to już ostatnie farbowanie w ten weekend, bo obawiam się o moje włoski choć podczas tych wszystkich ceregieli prawie nic nie wypadło (zazwyczaj podczas farbowania "zwykłego" wypada ich pełno). Biedne tak zostały skatowane, że w ten weekend byłam już blondynką, rudą, a skończę na jakiejś takiej szatynce (o ile wyjdzie ok )

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

i Już... ech niestety wyszło tak, że wróciłam do ciemnych... jasny brąz wyszedł jak co najmniej średni, ale trudno, zregeneruje je przez jakieś dwa miesiące i spróbujemy znów zadziałać w ten sam sposób: czyli rozjaśnimy i wybierzemy jakiś kolor od rudego, ale nic w stronę blondu, bardziej w stronę bursztynu- o coś takiego jak bursztyn było by w sam raz dobranoc
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora