Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczewki kontaktowe???jakie doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-30, 18:40   #4
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Soczewki kontaktowe???jakie doświadczenia

zgadza sie z KasiulkaS, soczewki sa super, odczuwasz o wiele wiesza wygode (nawet przy czesaniu
uzywam wlasnie 3miesiecznych bauscha juz od roku, jestem z nich bardzo zadowolona.

aby dobrac soczewki musisz isc do okulisty, dobierze on zarowno moc (ktora powinna zazwyczaj byc o cwierc dioptrii nizsza niz w okluarach) jak i promien krzywizny Twoich soczewek. Popytaj sie w roznych zakladach, bo roznie to wychodzi cenowo. Ja np. zaplacilam 50zl za badanie a do tego dostalam miesieczne soczewki johnsona i maly plyn 60ml (starcza na ok 2 tyg). w innych zakladach ceny jednak byly czasami dwukrotnie wyzsze.
a kiedy juz bedziesz wiedziala jakie soczewki masz nosic, to polecam kupowanie ich na allegro.oplaca sie niesamowicie. np za opakowanie (czyli 6 sztuk) trzymiesiecznych soczewek bauscha zaplacilam niecale 70zl czylimialam 3 pary, kazda na 3 mieisace, podczas gdy u optyka za jedna pare zaplacilabym 68zl. plyny tez sie oplaca, sa o wiele tansze. uzywalam solo aqua care (360ml 50zl u optyka, na allegro nie wiem), renu, opti free (ceny podobne) i sauflona (tanszy) ale przerzucilam sie AMO comfort plus (360ml 30 na allegro) i nie wiedze zadnej roznicy w tych wszystkich plynach. a skoro nie widac roznicy, to po co przeplacac
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując