Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-26, 17:22   #4781
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Walczę z jesienną chandrą. Też chce mi się strasznie spać i jakoś mniej się uśmiecham, ale mam nadzieje, że to tylko przejściowo.

Dzisiaj znów mam zamiar spędzić miło wieczor z nauką bo naprawdę wizja sesji przeraża mnie, w tamtym roku było o wiele łatwiej.

I niestety w Polsce tak jest nie zawsze liczą się zdolności, czasami potrzebne jest szczęście i dlatego tak boję się tej zimowej bo bedę potrzebowała mnóstwo szczęścia.
Mnie chyba też ta chandra dopadła... i zastanawiam się, czy to wszystko ma na prawdę sens, a do tego jestem wybitnie leniwa. Ja również w sesji będę potrzebowała mnóstwo szczęścia, tak bardzo chcę, żeby ten semestr się już skończył.
Słyszę fajerwerki już dłuższą chwilę, ale ich nie widzę pewnie jest pokaz z okazji otwarcia nowej galerii, największej w mieście. Co z tego, że największa, jak są tam sklepy, które już w mieście istnieją, no może poza C&A, szkoda, że nie ma Zary
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora