Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-01, 16:47   #56
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: jaki podkład? jaki puder? jaki korektor?

Na wstępie oczywiście odeślę na KWC (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/), owszem, dużo czytania, ale napewno bardziej obiektywne niż pojedyncze opinie
Ponieważ potrzebujesz krycia dla naczynek i zaskórników, może warto kupić podkład, który wielu osobom zastępuje też korektor, mianowicie Dermablend Vichy? W aptece internetowej można go dostać już za 59,99 w innych aptekach - internetowych i normalnych - ok. 70zł. Puder sypki będzie napewno potrzebny, bo Dermablend wcale a wcale nie matuje, ba - świeci się. Ja używam na niego pudru sypkiego z Max Factora, ale nie daje on długotrwałego supermatu na nim.
Tańszym puderm kryjącym i dość długo trzymającym się na skórze jest Lasting Performance również z Max Factora, plusem napewno jest duży wybór odcieni, łącznie z bardzo jasną 100.
To moje dwa typy, którymi ukrywam blizny potrądzikowe i radzą sobie z nimi b. dobrze - Lasting gorzej, Dermablend lepiej, ale bardzo je lubię. Nie potrzeba przy nich już korektora, ale jeśli mam jakiś polecić, to z Maybelline - spójrz na KWC. Zalecam tylko bardziej higieniczną aplikację niż bezpośrednio z aplikatora
Ach, Bourjois wypuścił właśnie bazę pod makijaż, która ma za zadanie zneutralizować np. naczynka - jest koloru zielonego, przetestuj - może się spodoba
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora