Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 12:51   #747
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Problem z bladą cerą-beta karoten?

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Jeśli przesadzisz z tymi tabletkami to dalej będziesz blada tylko trochę bardziej żółta. Ja tam bym nie chciała być żółta Chociaż raz jak byłam jeszcze bardzo młoda niemal przesadziłąm z ilością wypiojanych soków marchwiowych i już byłam lekko żółtawa... Na szczęscie udało się to odwrócić
Najzdrowiej będzie uzyc samoopalacza lub zrobić ze swojej bladości atut, bo przy zdrowej cerze bez niedoskonałości bladośc wyglada znakomicie!
Dronf tylko w tym problem, że nie mam cery bez 'skaz' mam piegi i do tego cienie pod oczami..dlatego czegos szukam na ta bladosc:/..samoopalacze wchodza w gre tylko, ze takie ktore nie wygladaja zolto na skorze i nie robia plam. Moze znasz jakies skuteczne?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ale blada jesteś z natury a nie wskutek jakieś choroby

żaden lek nie zmieni Ci karnacji, nie wiem ile masz lat ale może po prostu postaw na wypielęgnowanie i rozświetlenie skóry

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

tu na forum jest naprawdę sporo bladolicych i kilka wątków na temat pielęgnacji i podkreślania takiej cery
IlonaP na szczescie to nie jest objaw zadnej choroby tylko ogolnie taka juz jestem..dlatego szukam czegos zebym jakos wygladala,bo uwierz mi ze w zimie wygladam jak trupek, a mam 19lat. Dziekuje za rade i poszukam na forum jak ją pielegnowac..sprobowac moge
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując