Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 21:20   #23
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez pyskatka89 Pokaż wiadomość
hehe, każdy je jak lubi
ja tez już przestałam opychać się twarogiem na noc, znudził mi się, teraz preferuję własnie białko zwierzęce, na które mam ostatnio straszną chcicę

I dam jeszcze moje Utrzymanie:

Śn. 3 kromki razowca słonecznikowego z masłem - dwie z pekińską, polędwicą z indyka, papryką czerwoną i ogórkiem świeżym, jedna z domowymi powidłami śliwkowymi, herbata z cytrynką piękne śniadanko
II Sn. duzy jogo nat. z potartą gruszką i łyżką orzechów włoskich, 2 mandarynki, kawa z mlekiem pychotka
Ob: pół woreczka kaszy gryczanej z sosem pomidorowym ze skrojoną parówką wieprzową (350g krojonych pomidorów z kartonika ^^, zioła, natka pietruszki, łyżka oliwy, ogórek kiszony), dużo wiórek buraczków; herbata no ładnie i pysznie
Pod: 2 pierniczki marcepanowe, kubek ciepłego mleka z łyżka miodu - mało treściwie, ale przed kolacją przepysznie
Kol: kroma chleba wieloziarnistego mieszanego z masłem, plastrem szynki wiejskiej, kilkoma łyżeczka serka wiejskiego i ketchupem, zapiekana w mikrofalówce miseczka sałatki z brokułów parowanych, papryki, kukurydzy, pomidora, ogórka świeżego, natki pietruszki i łyżeczki majonezu zdrowo

po: 3 duże marchewki i herbatka
i jak?
ładnie i zdrowo a przy tym pysznie
Abigal jest offline Zgłoś do moderatora