Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 22:57   #4948
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej pomadki czy ten kolor pink sorbet jest raczej ciepły czy chłodny? Może mogłabyś maźnąc na ręku?
Na pewno nie jest to zimny kolorek, powiedzialabym że neutralny

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to, co moge zlego powiedziec o tej pomadce to to, ze opakowanie mogloby posluzyc ekipie CSI czy innym kryminologom - widac kazdy odcisk palca
Zgadza się
Trzeba uważać bo jak się trafi na jakiegoś agenta Tomka to odciski palców będzie miał podane na tacy

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ilios - a czy ty jest taki mocny róż? Wiem, że transparentny, ale czasem niektóre dają taką transparentną "żarówę" Nie ma mojej 24-ki i tak myślę nad tym Twoim kolorem, bo szmineczka jest super, a muszę mieć coś z różem właśnie.
Żarówa to absolutnie nie jest, raczej stonowany średni róż

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Nikt za mna nie tesknil??

nalozylam dzisiaj Nacre na cala buzke pedzelkiem EDMu. Zeszla ta sliczna poswiata i gdzie sa te drobinki nie widze zadnego efektu na buzce
Pędzle z EDM raczej się do Nacre nie nadają
Była juz o tym mowa na watku Guerlainowym że są za delikatne, ja mam LHK i faktycznie jak nakładam nim Nacre to efekt praktycznie żaden

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Potwierdzam Też je miałam i też czym prędzej się pozbyłam



Kurczę, widać do listonoszy też trzeba mieć szczęście Mój jest kochany, zawsze przywozi mi samochodem paczuszki, a jak jest ich dużo to nawet do domu pomaga wnieść i do tego zawsze wesoły i żartobliwy

Mój listonosz też jest super, zawsze "Dzień dobry", "Do widzenia", "Proszę" i "Dziękuję" I też rozwozi przesyłki samochodem więc mam zawsze dostawe do domu, a czasami jak nikogo nie ma to przyjeżdża specjalnie drugi raz po godz 15 bo wie że już wtedy ktoś bedzie
Ostatnio dostalam pismo od PP zebym wyrazila swoje zdanie na temat doręczanych przesylek (badanie jakości usług PP czy coś takiego) to zadzwoniłam na pocztę i nachwaliłam mojego listonosza ile tylko się dało Może mu na swięta za to jakąś premię dadzą
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora