Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yorkshire terrier, york - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 12:51   #714
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: wszystko o Yorkach

Cytat:
Napisane przez pandzia76 Pokaż wiadomość
Wiesz dobrze że tak samo w hodowlach legalnych i nielegalnych można spotkać się ze wszystkimi nieprawidłowościami itd, jezeli stajesz murem Tylko dlatego że hodowla jest zarejestrowana to jesteś współwinna temu co się w takich hodowlach dzieje.
Dobra hodowla sama się obroni i Ciebie do tego nie potrzebuje, bo jeżeli hodowca ma czyste sumnienie i ciężko pracuje, to nic mu nie zaszkodzi, ale nie można w równym szeregu stawiać rodowodowych producentów i uczciwych dobrych hodowców.

Brawo Pandziu, odkryłaś Amerykę Szkoda, że to do Ciebie dopiero teraz dotarło, bo jakoś w pierwszych swoich postach prezentowałaś zupełnie inne zdanie.

A i a propos współwiny. Ja nie gloryfikuję wszystkich hodowli zrzeszonych o czym wielokrotnie pisałam. Nawet się wypowiadałam w jedym z wątków na ten temat. Ale jeszcze gorsze jest rozmnażanie zwierząt bez rodowodu bo to te zasilają schroniska. Jeśli stajesz murem za rozmnażaniem psów i kotów bez rodowodu i to robiasz to jesteś współwinna temu ile psów i kotów mieszka w schronach.

Edytowane przez gunia 23
Czas edycji: 2009-12-09 o 12:56
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując